Leszek Greń siedzi oprzed przeszklonym budynkiem

Leszek Greń

Zjedź niżej po więcej

Coach i trener zarządzania. Psycholog sportu. Pracuje z menedżerami od 24 lat. W pracy wykorzystuje doświadczenie przedsiębiorcy i menedżera. Certyfikowany wykładowca ICAN Institute, wydawcy Harvard Business Review Polska (2006-2012). Prowadził szkolenia z wykorzystaniem programów najbardziej prestiżowego źródła wiedzy biznesowej na świecie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada dyplom The Art & Science of Coaching – Erickson Coaching International.

przeszkolony budynek

Założyciel firmy Greń Communication, od 1997 r. specjalizującej się w szkoleniach z efektywności sił sprzedaży. Zarządzał zespołami trenerów oraz zespołami sprzedaży.

mężczyzna trzyma pióro i opowiada o czymś kobiecie

Specjalista w tematach: przywództwo, zadania lidera, zarządzanie podwładnymi, zarządzanie zespołami, dialog biznesowy, negocjacje, obsługa klienta, marketing relacji.

mężczyzna czyta z laptopa

Były wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i coach odpowiedzialny za przygotowanie mentalne zespołów piłki ręcznej i koszykówki KS „Hutnik” Kraków oraz kadry olimpijskiej kajakarzy górskich, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Barcelona’92.

mężczyzna w słuchawkach ogląda coś na laptopie

W prowadzonych przez siebie szkoleniach wykorzystuje doświadczenia i metody wyniesione z przygotowywania sportowców do osiągania jak najlepszych wyników.

Leszek Greń, podsumujmy!

1 Trener
24 Lata na rynku
3444 Przeszkolonych menedżerów