Kobieta w kapelusu rozmawia z mężczyzną

Formuła 1:1 to zwinna formuła rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych

Zjedź niżej po więcej

W 100% dopasowana do potrzeb

Formuła 1:1 pozwala w pełni dopasować proces rozwoju menedżera do wszystkich potrzeb.

 • 1. Potrzeby organizacji

  Dopasowanie kontekstualne – gwarancja użyteczności dla organizacji.
 • 2. Potrzeby menedżera

  Dopasowanie personalne – gwarancja użyteczności dla kariery.
 • 3. Potrzeby zmiennego otoczenia biznesowego (VUCA)

  Dopasowywanie iteracyjne – elastyczny program i sesje w formule sprintów.

Synergia korzyści

Formuła 1:1 pomaga menedżerom połączyć osobiste motywacje i wartości z karierą zawodową. Jest to korzystne zarówno dla nich, jak i dla ich organizacji. To sytuacja, w której wygrywa każdy.

Zwinna formuła

Trening menedżera prowadzony jest w zwinnej formule. Jest precyzyjnie i na bieżąco dopasowywany do zmiennego otoczenia biznesowego, strategii organizacji i osobistych celów menedżera. Uczestnik szkolenia otrzymuje praktyczne narzędzia, które może natychmiast zastosować w bieżących działaniach.

Gwarancja rezultatów!

Gwarantuję rozwój menedżera w 2 obszarach:

Wzrost praktycznych umiejętności
Poprawa wyników biznesowych

Jak to dokładnie działa?

Program szkolenia realizowany jest z wykorzystaniem narzędzi i podejścia stosowanego w treningu, coachingu, mentoringu i treningu mentalnym. Przygotowaniem oraz realizacją osobiście zajmuje się trener o długoletnim i różnorodnym doświadczeniu, który współtworzy rozwiązania wartościowe dla organizacji uczestnika.

Planowanie szkolenia

Dopasowywanie iteracyjne – elastyczny program i sesje w formule sprintów.

 • Definiowanie celów
  W fazie przygotowawczej cele biznesowe są definiowane we współpracy z przełożonym, a cele rozwojowe z przełożonym i/lub specjalistą HR.
 • Zakontraktowanie efektów
  Możliwe jest zakontraktowanie konkretnej zmiany, jaką szkolenie ma wywołać w aktywności uczestnika. Możliwe jest również zakontraktowanie wyniku biznesowego, mierzonego miarami stosowanymi w firmie lub dziale uczestnika.
 • Projektowanie treści szkolenia
  Treści szkolenia są precyzyjne dopasowanie do zdefiniowanych celów oraz realiów organizacji i potrzeb uczestnika.

Przebieg szkolenia

Dopasowywanie iteracyjne – elastyczny program i sesje w formule sprintów.

 • Szkolenie w zwinnym modelu
  Realizacja przebiega w zgodzie ze zwinnym podejściem (agile). Oznacza to, że w czasach rynkowej zmienności i nieprzewidywalności (VUCA) stosuję iteracyjne dopasowanie kolejnych sprintów do zmieniających się okoliczności i dynamicznie nasuwających się wyzwań.
 • Sesje w sprintach
  Każda sesja może być osobnym sprintem, dopasowywanym do bieżących potrzeb, co niemożliwe jest w klasycznym programie szkoleniowym.
 • Praktyczne rozwiązania
  Podczas sesji menedżer uczy się poprzez współtworzenie z trenerem rozwiązań dla rzeczywistych i aktualnych wyzwań, jakie stawia przed nim organizacja, dział, zespół i on sam.

Formuła 1:1 – formuła sparingu

Szkolenie w formule 1:1 często przebiega w formie sparingu, gdy uczestnik szkolenia jest doświadczonym menedżerem i potrzebuje wsparcia trenera o zaawansowanym seniority.

Wspólne konfrontowanie (boksowanie) idei, z którymi zmaga się na co dzień menedżer, pomaga w wypracowywaniu efektywnych strategii dla jego organizacji.